У сумно знаковий день, 24 лютого 2024 року, на базі закладу вищої освіти “Університет Короля Данила” в Івано-Франківську відбулася радісна, спрямована в наше майбуття, подія – стартував ІІІ обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. Кафедру української мови Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у складі журі представляють доцентки Віра Пітель (голова журі), Ірина Бабій (експерт-консультант), Валентина Ґрещук та Оксана Ципердюк (члени журі).

Крім безпосередньо конкурсних завдань, усіх учасників олімпіади (а було аж 113 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської області) ознайомлено з перевагами й перспективами навчання на спеціальностях «Філологія (Українська мова і література)», «Середня освіта (Українська мова та література)» і запрошено здобути ступінь бакалавра в галузі української філології чи середньої освіти на факультеті філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Особлива подяка Університету Короля Данила за гостинність і теплу атмосферу!

Зберігаймо спокій і рухаймося вперед!