У ПНУ ім. В. Стефаника розпочалися безкоштовні онлайн-консультації для підготовки абітурієнтів до НМТ

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника розпочалися безкоштовні онлайн-консультації для підготовки абітурієнтів до національного мультипредметного тесту.

У суботу, 2 березня, перше онлайн-заняття з української мови  провів доцент кафедри української мови Василь Пітель. Майбутні студенти мали змогу вдосконалити свої знання з фонетики, графіки й орфоепії.

Абітурієнти уважно сприймали навчальний матеріал, відповідали на поставлені викладачем запитання. Така спільна праця дуже важлива для досягнення мети – здобути високі бали на НМТ і вступити до обраного ВНЗ. Маємо сподівання, що учні оберуть саме наш навчальний заклад – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, адже дуже хочеться в недалекому майбутньому мати таких уважних, вдумливих і активних студентів.

Уже наступної суботи, 9 березня, до віртуальної авдиторії слухачів запрошує доцентка кафедри української мови Ірина Джочка.

Отож готуємось до НМТ разом – викладачі й майбутні студенти!