ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І НОМІНАНТІВ VI ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ЕСЕЇВ «МІЙ ШЕВЧЕНКО»!

Оприлюднено реєстр переможців і номінантів VI Всеукраїнського конкурсу есеїв учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко», який організували Громадська організація «Інноваційні обрії України» спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного, Дніпровським державним університетом внутрішніх справ, Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г.Короленка, Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, Комунальним закладом «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради».

Метою Конкурсу є популяризація творчої спадщини Т.Г.Шевченка, актуалізація пам’яті про Кобзаря та його ролі в закладанні духовних основ української нації, утвердження морально-етичних заповідей митця як важливого чинника консолідації суспільства, національно-патріотичне виховання здобувачів середньої, професійної та вищої освіти, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, підтримка і стимулювання талановитої молоді і творчої праці педагогів.

У конкурсі взяли участь студентки факультету філології (керівник – доц. кафедри Пена Любов Іванівна):

ШКУРЛЕЙ Вероніка (УМЛф-12) – 1-ше місце;

МОРОЗ Марія (УМЛсо-31) – номінантка конкурсу (номінація «Художник слова – PER ASPERA  AD ASTRA»).

Вітаємо!