Фінальний етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

8 березня 2024 року в дистанційній формі відбувся фінальний етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Метою філологічного змагання є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу рідної мови серед молоді. Переможцям, які продовжують подальшу освіту в закладах освіти України, призначаються щомісячні іменні стипендії Президента України на календарний рік, починаючи з 1 вересня поточного року.

У конкурсі взяла участь представниця нашого університету Савчук Марія Петрівна (факультет іноземних мов). Окрім високого рівня володіння лінгвістичною теорією, студентка проявила вміння застосовувати знання з різних мовознавчих розділів на практиці. Відповіді на запитання були ґрунтовними, чіткими, лаконічними, композиційно структурованими, відповідали всім критеріям та показали компетентність здобувачки освіти в царині української мови.

Бажаємо талановитій студентці перемоги й успіхів та творчого натхнення надалі!