Участь у міжнародній конференції «Філологічні студії і перекладознавчий дискурс»

14 березня в рамках форуму «Ukrainian Language Forum: Tutoring and Business Focus» в Університеті Короля Данила відбулася міжнародна конференція «Філологічні студії і перекладознавчий дискурс».

Мета конференції – обговорення актуальних проблем філологічної науки: від теоретичних питань загального мовознавства і комунікативістики до прикладних аспектів перекладознавства та методики викладання мови.

У заході взяли участь науковці з різних ЗВО України, Великобританії, Польщі, Швеції та США. З доповіддю на конференції виступила доцентка кафедри Любов Пена.

«Міжнародна конференція сприяє формуванню теоретичних та практичних компетентностей майбутніх фахівців спеціальності «035 Філологія», налагодженню міжнародних зв’язків із суміжними кафедрами різних країн», – зазначив організатор, вихованець нашої кафедри Василь Бойчук.

(Світлини з офіційної сторінки організаторів конференції).