Вебінар «Формування якісної освітньої програми за спеціальністю 035 Філологія»

28 березня 2024 року Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти організувало вебінар «Формування якісної освітньої програми за спеціальністю 035 Філологія».

З-поміж інших, учасниками вебінару були й представники кафедри української мови Факультету філології (Марія Брус, гарант ОПП «Українська мова і література» (035 Філологія) другого освітнього рівня; Ірина Бабій, гарант ОПП «Українська мова і література» (035 Філологія) першого освітнього рівня; Ірина Джочка, доцент кафедри української мови) і кафедри української літератури (Олександр Солецький, гарант ОНП «Філологія» третього освітнього рівня; Наталія Вівчарик, експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти; Оксана Залевська, доцент кафедри української літератури).

Учасники вебінару мали можливість послухати такі доповіді:

1. Кращі практики філологічної освіти в аспекті вивчення іноземних мов(спікер: Олена Єременко, заступниця Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти).
  2. Урахування стандарту вищої освіти при формуванні освітньої програми(спікер: Олександр Бондаренко, член ГЕР 03 «Гуманітарні науки», доцент Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, директор перекладацької компанії ТОВ «Транслател»).
  3. Підготовка до акредитації освітньої програми спеціальності 035 Філологія: аналіз та процедура (спікер: Ганна Денискіна, керівниця відділу акредитації освітніх програм секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти).
  4. Досвід проходження акредитаційних процедур / внутрішня система якості(спікер: Алла Корольова, проректорка Київського національного лінгвістичного університету).