ПІДГОТОВКА ДО НМТ ТРИВАЄ!

24 та 30 березня 2024 року доцентка кафедри української мови Наталія Іванишин провела два заняття на тему “Морфологія. Іменні частини мови” в рамках безкоштовної онлайн-підготовки абітурієнтів до НМТ з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника.  Випускники ліцеїв активно долучалися до обговорення складних питань, пов’язаних із  уживанням іменника, прикметника, числівника та займенника, з  цікавістю виконували вправи та тестові завдання, допитливо та вдумливо коментували кожен складний випадок. Сподіваємося, що заняття були корисними для майбутніх вступників та допоможуть їм успішно скласти тест і вступити на омріяну спеціальність. Будемо раді бачити розумних, цілеспрямованих та допитливих молодих людей в авдиторіях нашого університету. Готуємося до НМТ разом – викладачі й майбутні студенти!
#зПНУможливоВСЕ