Вітаємо студентку IV курсу Тетяну Слободян із публікацією в лютневому випуску газети “Освітянське слово”!

Вітаємо студентку IV курсу Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Тетяну Слободян із публікацією в лютневому випуску газети “Освітянське слово”!
У статті бакалавриня розповідає, як на уроках української мови і літератури сприяти формуванню та розвиткові національно-мовної особистості.
«Вдосконаленню немає меж…
Щиро радію, бо сьогодні опублікували мою статтю в газеті «Освітянське слово». Вкотре переконуюся, що вступила на Факультет філології не без користі. Адже саме наші викладачі допомагають професійно та творчо зростати, не зупинятися на досягнутому. Найбільше вдячна доцентці кафедри загального і германського мовознавства Валентині Ґрещук, яка розкрила мій талант та продовжує його розвивати. Впевнена, що далі – більше!
Як то кажуть, від ідеї до публікації – один крок!» – розповідає Тетяна.
Переглянути статтю можна за цим покликанням: https://www.ippo.if.ua/…/Osvitjanske_slovo/2021/2-3.pdf