Доцентка кафедри української мови провела відкриту лекцію «Історія української мови та писемності»

Доцентка кафедри української мови Брус Марія Петрівна провела з навчальної дисципліни «Історична граматика української мови» для студентів другого курсу філологічного факультету відкриту лекцію «Історія української мови та писемності» (12 листопада 2021 року) в рамках святкування Тижня української мови та писемності на факультеті філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Метою лекції було розкриття додержавного й державного періодів розвитку східнослов’янської писемності, історії українського книгописання та книговидання як найбільших досягнень національної культури та найцінніших джерел вивчення етапів становлення власної писемної системи.

У лекції взяли участь викладачі кафедри української мови О. Д. Ципердюк, Л. І. Пена, І. Ф. Джочка.