Літературно-музична композиція «…Як світло далекої зорі…»

8 березня 2024 року на Факультеті філології з нагоди відзначення 210-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка відбулася літературно-музична композиція «…Як світло далекої зорі…». Ідейною натхненницею сценарію була докторка філологічних наук, професорка кафедри української літератури Наталія Мафтин.

У виставі взяли участь як студенти, так і викладачі, зокрема професор кафедри української мови Барчук Володимир Михайлович, який майстерно зіграв роль Тараса Шевченка. Учасники дійства проявили неперевершені акторські здібності та відкрили перед глядачами життя Кобзаря з іншого боку.

Організаторам заходу вдалося висвітлити роль Тараса Григоровича в житті українців, адже його невмируще слово допомагає знаходити сили боротися з ворогами у всі часи.

Фрагмент вистави можна переглянути за покликанням: