ПІДГОТОВКА ДО НМТ ТРИВАЄ!

6–7 квітня 2024 року доцентка кафедри української мови Оксана Ципердюк провела два заняття на тему «Дієслово. Незмінні частини мови» в рамках безкоштовної онлайн-підготовки абітурієнтів до НМТ з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника. Передусім було звернено увагу на утворення та синтаксичну роль дієслівних форм; граматичні помилки, зумовлені неправильним дієвідмінюванням та уживанням форм наказового способу, дієприкметників і дієприслівників; редагування словосполучень із прийменниками. Детально розглянули перехідні явища в системі частин мови, тому що здебільшого ліцеїстам важко визначити, до якої частини мови належить службове слово, та розмежувати омонімічні граматичні форми.

Дякуємо всім учасникам за активну роботу під час виконання вправ та розв’язання тестів. Сподіваємося, що заняття кафедри української мови допоможуть нашим слухачам успішно скласти НМТ.

Чекаємо таку талановиту, небайдужу й цілеспрямовану молодь у авдиторіях ПНУ, зокрема на факультеті філології.

#зПНУможливоВСЕ